never mind

Sportvizija Pole Jam @ Maraschino Bar!

Pole Jam with Sportvizija Pole Dance @ Maraschino!

Po prvi puta Sportvizija Pole Dance trenerice i naše drage članice izašle su u klupsku atmosferu Maraschino kluba u sklopu Harem'b party-ja srijedom! Pole Jamovi se inače održavaju jednom mjesečno u našem studiju kada se članice svih grupa druže, razmijenjuju iskustva i naravno izvode lude akrobacije.

U sklopu eventa – nagradni natječaj na Index.hr!

Pogledajte kako nam je bilo u galeriji!

Naše cure pokazale su svoje umijeće na šipkama, ali ne samo to – moglo ih se pronaći po svijetlećim narukvicama te upitati da vas nešto nauče :). Bilo je to predivno iskustvo; vidjeti nasmijana lice naše ekipe, prijatelja te cura iz drugih pole dance studija kako uživaju u svojoj zajedničkoj ljubavi – pole dance-u! :D

Veliko hvala našem dragom suradniku Darku iz X-Šipke o kojem ćete uskoro moći pročitati više na našem blogu! ;)

Ukoliko želite postati dio naše ekipe samo ispunite kontakt obrazac i dođite na svoj prvi besplatan trening!

Vidimo se uskoro! :D

 // Osvojite članarinu! // Lajkajte nas na FB!

Sportvizija

Sportvizija Centar

Sportvizija

Sportvizija Pole Dance

Sportvizija

SportvizijaTV

Sportvizija